BATTLEFIELD: EXTIRPATION

Foto_games

Гра BATTLEFIELD: EXTIRPATION була просто чудовою.

СЦЕНАРІЙ ГРИ BATTLEFIELD: EXTIRPATION

Команди діляться на дві рівні частини, як за зброєю так і за кількістю гравців. У кожної команди буде по три точки для оборони. Задача команди захопити “бомбу”, яка буде викідуватись організаторами в рандомному місці на нейтральній території полігону і буде підсвічена кольоровим димом. Після захоплення “бомби” у команди буде 30 хвилин для атаки на точку, якщо за 30 хвилин атака не змогла встановити “бомбу”, то “бомба” переходить на сторону противника. Якщо протягом 30 у команди відбили “бомбу” і забрали, то час анулюється і починається відлік знову.

ЗАДАЧІ КОМАНД

• Команди воюють за володіння бомбою
  • Бомбу потрібно заложити у точок противників
  • Знищення всіх цілей противника приносить перемогу одній з сторін.

ВІДГУК

Рахунок 1:1, але нічия вийшла реально “бойовою”. Опір з обох боків був жорстким. Атаки агресивними. Ми (сині) регулярно змінювали напрямок атаки, коли ящик був у нас. “Крутили” атакуючих “жовтих”, коли ми оборонялися. Удари “жовтих” були сильними: був момент, коли їдальня та ліс на північ від неї був під ними.

Загалом, двигун гри в сьогоднішньому виконанні (без передачі місця знаходження ящика в ефір) ідеальний! З одного боку ніхто не залипав, з іншого боку, потрібно було мати стійкий зв’язок між групами, щоб відстежувати напрямок руху “ящика-детонатора” і плюс була можливість завдавати точкових ударів.

Респект усім хто працював у групах Білика та Фіна! Керованість і зв’язок була на висоті протягом гри. Окрема подяка Честеру та всім хто утримував 6-ту поверхівку по кілька годин поспіль. Інфа з 6-поверхівці про переміщення груп противника була безцінною.

Окрема подяка Фіну за медичну допомогу при пораненні.